Obserwatorzy

poniedziałek, 14 stycznia 2013

Śmieciaki na poduszce:)


Już od jakiegoś czasu chciałam zrobić jasiek dla syna... a po tej akcji z uszyciem jaśka jeszcze bardziej nabrałam chęci. Poduszka miała być głównie pod pupę i do "podłogowych" zabaw; stąd taki kolor.
W sklepie materiałowym dosłownie za grosze kupiłam bawełnę pikowaną z ocieploną, więc nie było nad czym się zastanawiać. Ostatnio w przedszkolnych kuluarach śmieciaki są na topie więc poduszka także jest z tymi postaciami.  Śmieciaki i plamy są z filcu, a te muchy i inne drobiazgi malowane mazakami do materiałów i lekko obszyte czarną nitką.


Tutaj poducha z kolekcją śmieciaków i śmieriarką ( dla niezorientowanych)   Tutaj zamieściłam wydruki którymi się kierowałam przy tworzeniu aplikacji.
 jak bardzo odbiegają od oryginału oceńcie sami :)

5 komentarzy:

 1. Prawdę mówiąc nic nie słyszałam o śmieciakach... Ale wg mnie z zadania wywiązałaś się znakomicie :-) Poduszka jest idealna :-) Jak to dobrze mieć mamę, która spełnia takie marzenia...
  Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękna poduszka do dziecinnego pokoju. Ja tez nie słyszałam o smieciakach ale obojetnie kim są do tej poduszki pasują idealnie:))

  OdpowiedzUsuń
 3. Dzięki za komplementy . jakoś trudno mi się było przekonać do tych postaci, ale cóż każdy wiek ma swoje prawa...

  OdpowiedzUsuń
 4. Hej! świetna poduszka. Jakiej firmy mazaków używałaś? ;)

  OdpowiedzUsuń